Nástěnná lampa - objekt
sklo čiré tabulové, řezané a skládané do kovového rámu, ve spodní části umístěn světelný zdroj, Čechy, kolem 1970, 45 x 23 x 12 cm, lehce poškozeno, bez záruky funkčnosti (Zí)
Dle sdělení majitele pochází objekt z pražského divadla Orfeus, dnes Studio Rubín, z počátku 70. let
19.09.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 17.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Nástěnná lampa - objekt
Aukce: | Umění 20. století |
Datum: | 19.09.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 12.09. - 19.09.2015 |